Bring4th
Bir Gezginin Hikayesi - Printable Version

+- Bring4th (https://www.bring4th.org/forums)
+-- Forum: Bring4th Community (https://www.bring4th.org/forums/forumdisplay.php?fid=16)
+--- Forum: Wanderer Stories (https://www.bring4th.org/forums/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Thread: Bir Gezginin Hikayesi (/showthread.php?tid=19382)

Bir Gezginin Hikayesi - Foresight - 07-28-2021

Bu foruma / web sitesine yeni katıldım. ingilizce dil bigim az olduğu için deneyimlerimi  google çeviri ile ingilizce'ye çevirmem bazen  anlam sorunları yaşamama neden oldu .

Ama bu sorunların iletişim için bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Onun için deneyimlerimi tükçe olarak yazıyorum . Anlaşılabilmesi için isteyen kişiler  yazıyı kopyalayıp ingilizce yada konuştukları dillere tercüme edebilirler.

Herkes kendi dilinde derdini daha iyi anlatabilir diye düşünüyorum.

önceki mesajlarımda anlattığım gibi 8,9 yaşında iken iç sesimle sohbet etmeye başladım.  mutlu ve uslu bir çocuktum.  evimizin bahçesinde oynarken ,  kuzenlerim de bana katılır ve oynardık , daha sonra onlar giderdi.

her zaman doğayı , karıncaları ve insanları sevdim ve seviyorum.

8,9 yaşlarımda akşam 20:00 21:00 gökyüzüne bakar yıldızları görür ve sanki orada bir evim varmış gibi heyecanla bakardım.

iç sesimin  o yaşlarda bana söylediği şeylerden biriside , "geç evleneceksin" oldu ,  kuzenlerin hepsi evlenecek , çocukları olacak , amasen halen bekar  kalacaksın. Halende bekarım. ama sorun etmiyorum.

Bu sohbete karşılık olarak sanki büyük bir adam gibi , nasipse olur dediğimi hatılıyorum.

iç sesim ailemde olsun ve çevrede olsun o insanlar hakkında bilgiler verirdi.  kendime inanmamı ve kendime güvenmemi isterdi.

çocukken malum abur cubur yerdik  , aldığım şeylerin beni rahatsız edeceğini  söylerdi tabiki ben dinlemezdim , ve karnım ağrırdı. Daha sonra çözüm söylerdi , o çözümü  yapardım ve karnımın ağrısı geçerdi.

ergenlik   ve lise çağlarına kadar iç sesimle sohbetlerim sorunsuz bir şekilde devam etti  , ergenlik ve lise yıllarında o yaşların vermiş olduğu ruh hali ile , iç sesimin benimle konuşmalarına pek önem vermedim.

hatta iç sesime benimle konuştuğu için tartışmaya bile girmiş olabilirim.

Ama iç sesim bıkmadan ve usanmadan benimle konuşmaya devam etti.

Lise yıllarımda ve üniversite yıllarında bile  hissettiğim duygular ,

yanlızlık
yabancı biri gibi hissetme
insanların birşeyleri alabilmeleri için hayatlarından  ve zamanlarından  ayırıp para kazanmaları anlamsız geliyordu.
herşeyin ücretsiz olması  , insanların sorunsuz ve mutlu yaşamalarını istiyordum.
robot gibi okula gidiyor ve gündelik işler ne ise onları yapıyordum.
hayatta birşey başaramaz , hayatını nasıl yaşar gibi sözler duyulması .
uyumsuzluk
çevreden belkide ailenden senin hakkında olumsuz sözlerin söylenilmesi
senin hakkında karar verilmesi , bu kararlara cevap  verdiğinde , farklı farklı hayat hakkında ultimatonların verilmesi.
kendi ekonomik özgürlüğünü kazanmak isteğini belirttiğin zaman dalga geçilmesi

ama asla bırakmadığım özelliklerim vardı

iyimserlik , küçük şeylerle mutlu olabilme , her  durumda her yerde pozitif olabilme.

hayatta insanın başına gelebilecek durumlarda bile ertesi gün  sanki yenilenmiş gibi uyanıyordum. Belkide insanın kaldırabileği en son limit olumsuzluk  içeren olaylar başına geldiği zaman  , en kötü olarak algılayabiliyor.

lise yılları  özgüvenimin  yerle bir edildiği bir zamandı , üniversiteyi uzaktan bitirmeye çalıştım, ama bitiremedim. o zamanki ailevi sorunlar ve maddi sorunlardan dolayı.

hem işte çalışıyordum, hem derslerime hemde 3. cü bir işe olarak girişimime bakıyordum.

bu çalışma temposu ve sorunlardan dolayı üniversite kaydımı sildirdim.

çalışma hayatına devam ettim , askerlik geldi , askere gittim. askerde bile iç sesimin yardımları oldu. o zamanlar iletişimim  biraz daha kuvvetli olmaya başladı.

askerden gelince iş bulma çabalarım oldu , birçok işe başvurdum , ama olumsuz cevap aldım. o zaman iç sesim benimle iletişim kurdu

işe  aramaya devam etmemi ve bulacağım bir işte iyi para azanacağımı ve bunun olumsuz etkileri olacağını söyledi ve o yaşayacağım hayatı sanki bir sinema olarak gördüm.

"o hayatta zenginim çok param var , para ile yapılacak   herşeyi yapıyorum, vede herşeyi para ile satın alacağıma inanıyorum . maneviyat ve iyimserlik ve pozitif düşünce adına hiç bir işaret göremedim."

iç sesimin bana önerdiği hayatı reddettim , kendi bildiğim hayatı seçtim . iç sesim bana seçtiğim hayatın zor olduğunu ve zorlanacağımı söyledi, tüm zorlukları kabul ettim. bu zorlukların 38 yaşına kadar olması gerektiğini belirttim . o yaştan sonra rahat olmayı ve paranın ve bereketin olmasını diledim rica ettim.

38 yaşıma kadar  zorlu bir iş hayatı ve yaşam sürdüm. öğrendiğim iyi hayat tecrübeleri oldu .  iç sesimin bana önerdiği hayatı seçseydim şimdi nerede olurdum, bilmiyorum.

pandemi olunca birkaç sorun yaşadım, maddi ve manevi bu sorunlar uyanışımda patlama etkisi oluşturdu. egom yerle bir oldu sanki yeniden yazıldı sanki .

o patlamadan sonra hayata , ve eski alışkanlıklarıma bakışım daha farklı oldu , yaşamış olduğum ruhsal ve manevi his ve  duygular , maddiyat ile alınacak şeyler değildi .

sanki birisi omzunuza dokunuyor sizdeki bütün olumsuz negatif enerjiyi alıyor ve size olumlu ve pozitif enerjiler veriyor.  gelecek kaygınız olmuyor. anda ve şimdide oluyorsunuz. korku  ve endişeden kurtuluyor ve her yere sevgi ne neşe ile bakıyorsunuz.

sizin ve başkaları hakkında kısa kısa vizyonlar görüyor , hayatınız ile alakalı sonsuz olasılıkları vizyonlar olarak görüyorsunuz.

eş zamanlılık , sayılar , rüyalarınızda  astral seyahatlar yapabilmek, numaralar görebilmek ,

uyanıkken  başka bir boyuttan gelen sizin hakkınıda konuşulan iç sesleri duyabilmek , belkide sizin duymanız için duyuyor olabiliriz diye düşünüyorum.

kök çakrada titreşimi hissetmek , kulaklarda çakra seslerini duyabilmek , ensede ve omuzlarda enerji akışını hissedebilmek .

enerji bedenini hisstemek

yani güzel duygular.

birde şunu belirtmek isterim, hiç meditasyon yapmadım , ama yapmaya başladım , 5 dakikalık zamanlarla yapıyorum, eşsiz bir rahatlama yaşıyorum. zihinsel ve vücutsal

en son gezginin el kitabını okumaya başlamak , ra'nın bilgilerini okumak , gezgin olduğuna dair  vizyonlar ve rüyalar görmek .  

ve bu forumu bulmak tesadüf değil bence

herkese iyi günler dilerim

gününüz sevgi mutluluk huzur bereket ve ışıkla aydınlansın

RE: Bir Gezginin Hikayesi - Patrick - 07-28-2021

Buraya hoşgeldin arkadaşım.

RE: Bir Gezginin Hikayesi - Foresight - 07-28-2021

(07-28-2021, 09:00 AM)Patrick Wrote: Buraya hoşgeldin arkadaşım.

Teşekkür ederim Patrick umarım forumda yeterince türkçe konuşan arkadaşlar vardır.

Bu tür duyguları, hisleri, deneyimleri paylaşacak az yer var.

Güzel etkileşimlerin olduğu bir yere benziyor

RE: Bir Gezginin Hikayesi - Foresight - 12-27-2021

(12-25-2021, 06:12 PM)Quincunx Wrote:
Quote:hearing the chakra sounds in the ears

What did you hear precisely? I am curious.

Earlier this month I heard notes being played as if someone was playing the piano next to my ear. They were slow single notes and the rhythm was repeated.

this sound was like a frequency sound. Or it would be better if we say vibration sound.

In fact, it was always there, but I didn't realize it.

When I looked with awareness, I could hear the frequency sound or vibration sound. It has been around for about 2 years. I feel this vibrational sound and the vibration of my root chakra.

A few days ago I felt the vibration of my heart chakra for the first time.

I always heard the vibration of my root chakra.

The vibration and frequency sound I hear in my ear sometimes accelerates and expands.

And it's spreading all over my body. this vibration then relaxes me.

This sound doesn't bother me.

Since my crown chakra is active, I know that the vibration and frequency sound of this sound comes from it.

I recently learned that all my chakras are active and that my kundalini energy is active.

I have experienced this energy in all its phases (kundalini energy)

It sounds good and it relaxes me.

I sometimes hear the sound of the piano or the sound of an eagle.

stay with love and light